Čokoládová masáž

Horká čokoládová masáž je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. 
Výjimečnost čokolády je známa již více než 2 000 let. Již v dávných dobách se oslavovala její schopnost dodat pocit dobré nálady a omladit pokožku. Dnes již víme, čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho látek prospěšných pro lidský organismus.  Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin v něm obsažený působí podobně jako kofein, pouze jemněji. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat tvorbu dopaminu v mozku a uvolňovat endorfiny a serotonin známé jako hormony štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu vstřebává tělo přes pokožku vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělou péči o pokožku, ta bude po aplikaci svěží a hebká, svaly uvolněné a odpočaté.

Opojná vůně čokolády je třešničkou na dortu. Vítejte ve světě luxusní péče! 

Ideální dárek

Udělejte radost kolegyni v práci, mamince, babičce, kamarádce. Čokoládovou masáž ocení i muži, i když se to na první pohled nemusí zdát.
Dopřejte svým blízkým sladký a voňavý zážitek.

Ceník

30 min

600 Kč

+ peeling

60 min

1 200 Kč

+ peeling

Rezervujte si svůj termín

Pokud nezvedám telefon, věnuji se klientům.
Zavolám zpět, jakmile to bude jen možné
( nejpozději mezi 19.00 a 20.00 hodinou ).
Děkuji za pochopení.

Saloos + Nobilis Tilia

Používám masážní oleje v BIO kvalitě, vyrobené z čistých přírodních surovin.